Dream Dance Studio

Założyciel Szkoły Tańca - Dream Dance Studio – Dariusz Bartkiewicz 

Zakładając szkołę tańca Dream Dance Studio nie robiłem biznes planu, nie rysowałem struktur organizacyjnych...

Po prostu marzyłem, marzyłem tak bardzo, że nie mogło się nie udać.

Swoją przygodę z tańcem zacząłem od tańca towarzyskiego. Brałem udział w wielu turniejach tanecznych w całej Polsce, dzięki którym osiągnąłem medalowe miejsce w Grand Prix Polski w tańcach standardowych. Od tego czasu zajmuję się doskonaleniem sztuki tańca oraz przekazywaniem innym swojej wiedzy oraz pozytywnych emocji wynikających z tańca.

W roku 2006 rozpocząłem swoją przygodę z salsą, która jest moją pasją. Swe umiejętności początkowo zdobywałem u polskich instruktorów. Następnie doskonaliłem je biorąc udział w warsztatach i szkoleniach z salsy prowadzonych przez zagranicznych nauczycieli, co zaowocowało zdobyciem solidnej wiedzy o tych tańcach.

Bardzo lubię taniec towarzyski, jednak dopiero salsa sprawiła, że można z większą dowolnością wyrażać siebie i interpretować muzykę zgodnie z tym, co mi w duszy gra. To nie tylko treningi i nauka, które same w sobie dają satysfakcję, ale również zabawa w miłym towarzystwie. Salsa stała się moim ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu i sposobem na życie.

Nieustannie rozwijam swoje taneczne umiejętności - pracuję nad techniką i świadomością ciała, nad interpretacjami choreograficznymi, ale też nad skutecznymi sposobami ich przekazywania. Chętnie i z pasją prowadzę zajęcia dla mniej i bardziej zaawansowanych.

Zarażam pasją i dobrym humorem i jestem pewny, że każdy jest w stanie nauczyć się tańczyć, jeśli tylko wierzy w siebie i bardzo tego pragnie.

Taniec to nie tylko poruszanie się w rytm muzyki, to również pasja oraz miłość do tego, co się robi. Za jego pomocą można wyrazić swoje emocje i poczuć się wyjątkowo. Poczuj niesamowitą radość, którą może dać Ci taniec i poznaj nowych ludzi.

 

Zobacz nasze aktualne kursy tańca:

 

Serdecznie zapraszam na kurs tańca w naszej szkole tańca Dream Dance Studio :)
Dariusz Bartkiewicz

 

Szkoła Tańca Wrocław Dream Dance Studio to Salsa Wrocław, taniec towarzyski Wrocław, balet dla dzieci we Wrocławiu!